19:34

Trudna miłość


Trudna miłość

Moje pierwsze spotkanie z nową autorką, a to oznacza nowe doznania emocjonalne. Autorka porusza bardzo dużo problemów społecznych, jedni widzą tylko związek małżeński i zdradę, ale dla mnie to również cała gama problemów którymi inni wolą nie zawracać sobie głowy.
Pierwszym planowym problemem jest związek małżeński, który z wiekiem istnieje raczej z przyzwyczajenia, nic się nie dzieje po za granicami mentalności. Najbardziej odczuwa się tu brak uczuć które by budowały zaufanie. W takim przypadku w końcu jedno z nich szuka zrozumienia u nowego poznanego przyjaciela. A jak wiadomo pomiędzy kobieta i mężczyzną przyjaźń, to
wytwór fantazji.
Jedna podjęta decyzja, pociąga za sobą inne decyzje, pozytywne i te tragiczne. Każda decyzja to bieg zdarzeń, które kształcą psychikę, również społeczną. Dla tego w tej powieści poznamy ludzi i ich problemy z którymi na co dzień nie mamy do czynienia. Zespół aspergera,  wady wrodzone u dzieci nienarodzonych, ciąg operacji czy Hospicjum. A także zrozumienie sytuacji u samotnie wychowujących matek chorych dzieci. Ból po stracie bliskich i radość gdy jest nadzieja dla chorego. Powieść która wzruszy nie jedno serce, nawet te złamane.
Tytuł tej książki idealnie jest dobrany do tematów, którymi trzeba sprostać w codzienności. Nieraz słyszy się w życiu, kochali się - do czasu aż przyszły problemy.
Książkę czyta się nie pewnie do pewnego momentu, odkładam ją by między czasie przeczytać inną. Ale przyszedł ten moment kulminacyjny, że ciężko było odłożyć ją nie wiedząc co będzie dalej. W połowie okazało się że już czujesz koniec powieści, ale i niepewność jak historia dalej się potoczy, bo przede mną jeszcze druga połowa książki. Co przyniesie jutrzejszy dzień?

Opis:
"... Bohaterką powieści jest trzydziestodziewięcioletnia Natalia, żona Wiktora, mama nastoletniej Julki. Natalia nie czuje się spełniona w życiu – zajmuje się domem i myśli o sobie z pogardą „kura domowa”. Nie jest też szczęśliwa w małżeństwie, ma wrażenie, że popadli z mężem w rutynę. Marzy o ideale mężczyzny i pewnego dnia wydaje się, że go spotyka. Nieznajomy zdaje się być właśnie ucieleśnieniem jej marzeń. Jednak okazuje się, że nic nie jest takie, jak myślała. Wtedy Natalia zmienia nastawienie do życia i odzyskuje pewność siebie. Znajduje pracę i wszystko zaczyna układać się po jej myśli. Niestety, spotyka ją rodzinna tragedia.
Czy będzie umiała poradzić sobie z bólem i stawić czoło faktom, które niespodziewanie wyszły na jaw?
Czy będzie potrafiła przebaczyć?..."
Info:
Autor: Gabriela Gargaś
Liczba stron: 352
Okładka: miękka
Format: 135 x 205 mm
Gatunek: romans2 komentarze:

  1. nie lubię tego typu pozycji:) wolę kryminały, horrory gdzie coś się dzieje:) Obserwuję z miłą chęcią i zapraszam serdecznie do siebie;)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam na instagram, tam jestem codziennie ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Kobiety w pewnym wieku... , Blogger